قیمت انواع آبنبات چوبی

قیمت انواع آبنبات چوبی با توجه به کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تهیه و تولید آن ها متفاوت می باشد هم چنین بنا به شرایط تورمی حاکم بر اقتصاد و جامعه قیمت روز آن ها نیز تحت این شرایط متغیر و دارای نوسان می باشد .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت آبنبات چوبی

قیمت آبنبات چوبی با توجه به این که از چه موادی در ساخت آن ها استفاده می شود متفاوت می باشد . هر چه مواد به کار رفته در تولید آبنبات مرغوب تر و با کیفیت بالاتر باشد ، به همان میزان قیمت آن نیز با توجه به درجه مرغوبیت افزایش پیدا می کند.

هم چنین از موارد تاثیر گذار دیگر در قیمت آبنبات چوبی نام برند و  شرکت سازنده آن هم می تواند باشد . بنابر این اگر برند یا شرکتی معروف و صاحب نام باشد و در بازار های داخلی و خارجی برای خود آبرو و اعتبار داشته باشد ، می تواند از این امتیاز جهت بالا بردن قیمت آبنبات چوبی تا حد معقول و قابل پذیرش استفاده کند.

همین طور اگر آبنبات چوبی به صورت کلی و عمده خریداری شود قیمت آن متفاوت از زمانی است که به شکل تکی خریداری و تهیه می شود . به عبارت دیگر می توان گفت یک رابطه معکوس بین مقدار محصول با قیمت آن وجود دارد . هر چه اندازه یا حجم محصول بیشتر شود ، مبلغ یا نرخ آن نیز کاهش می یابد و بالعکس .

قیمت آبنبات چوبی

انواع آبنبات چوبی

هرگاه برای ساخت آبنبات از میله پلاستیکی یا چوبی جهت ساخت و شکل دادن آبنبات استفاده شود به  آن آبنبات چوبی گفته می شود . که استفاده از چوب به دلیل این که ماده ای طبیعی است نسبت به پلاستیک که از مواد شیمیایی ساخته می شود از لحاظ رعایت موارد سلامتی و بهداشت از مزیت و  اولویت بهتر و بالاتری برخوردار می باشد .

آبنبات چوبی دارای طرح ها و رنگ ها و طعم های مختلفی می باشد که در زیر به بعضی از انواع آن اشاره می کنیم :

1 . آبنبات طرح استیکر

2 . آبنبات طرح قلب

3 . آبنبات طرح خرگوش

4 . آبنبات طرح خروس

5 . آبنبات طرح هندوانه

و غیره …

انواع آبنبات چوبی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما