نبات ثامن
خانه / آبنبات / قیمت انواع آبنبات چوبی

قیمت انواع آبنبات چوبی

قیمت انواع آبنبات چوبی با توجه به کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تهیه و تولید آن ها متفاوت می باشد هم چنین بنا به شرایط تورمی حاکم بر اقتصاد و جامعه قیمت روز آن ها نیز تحت این شرایط متغیر و دارای نوسان می باشد .

قیمت آبنبات چوبی

قیمت آبنبات چوبی با توجه به این که از چه موادی در ساخت آن ها استفاده می شود متفاوت می باشد . هر چه مواد به کار رفته در تولید آبنبات مرغوب تر و با کیفیت بالاتر باشد ، به همان میزان قیمت آن نیز با توجه به درجه مرغوبیت افزایش پیدا می کند.

هم چنین از موارد تاثیر گذار دیگر در قیمت آبنبات چوبی نام برند و  شرکت سازنده آن هم می تواند باشد . بنابر این اگر برند یا شرکتی معروف و صاحب نام باشد و در بازار های داخلی و خارجی برای خود آبرو و اعتبار داشته باشد ، می تواند از این امتیاز جهت بالا بردن قیمت آبنبات چوبی تا حد معقول و قابل پذیرش استفاده کند.

همین طور اگر آبنبات چوبی به صورت کلی و عمده خریداری شود قیمت آن متفاوت از زمانی است که به شکل تکی خریداری و تهیه می شود . به عبارت دیگر می توان گفت یک رابطه معکوس بین مقدار محصول با قیمت آن وجود دارد . هر چه اندازه یا حجم محصول بیشتر شود ، مبلغ یا نرخ آن نیز کاهش می یابد و بالعکس .

انواع آبنبات چوبی

هرگاه برای ساخت آبنبات از میله پلاستیکی یا چوبی جهت ساخت و شکل دادن آبنبات استفاده شود به  آن آبنبات چوبی گفته می شود . که استفاده از چوب به دلیل این که ماده ای طبیعی است نسبت به پلاستیک که از مواد شیمیایی ساخته می شود از لحاظ رعایت موارد سلامتی و بهداشت از مزیت و  اولویت بهتر و بالاتری برخوردار می باشد .

آبنبات چوبی دارای طرح ها و رنگ ها و طعم های مختلفی می باشد که در زیر به بعضی از انواع آن اشاره می کنیم :

۱ . آبنبات طرح استیکر

۲ . آبنبات طرح قلب

۳ . آبنبات طرح خرگوش

۴ . آبنبات طرح خروس

۵ . آبنبات طرح هندوانه

و غیره …

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت آبنبات قلبی چوبی بزرگ

لیست قیمت آبنبات قلبی چوبی بزرگ را می توان از سایت های فروش آنلاین این محصولات به دست آورد. تنوع این محصولات از لحاظ کیفیت و قیمت توانسته است خریداران بسیاری را

دیدگاهتان را بنویسید