قیمت شاخه نبات زعفرانی عمده

قیمت شاخه نبات زعفرانی را از طریق نمایندگی ها و مراکز عمده فروشی که در زمینه محصول نبات در تمامی نقاط کشور چه به صورت حضوری و چه از طریق آنلاین فعالیت می کنند می توان کسب کرد .

شاخه نبات زعفرانی

نبات از قدیم الایام جزء شیرینی های خوشایند و دلپذیر مردم این مرز و بوم بوده است . در گذشته نبات را در دهان قرار داده و مثل آبنبات مصرف می کردند . ولی در زمان ما از آن اکثرا جهت حلاوت و خوش طعم کردن نوشیدنی گرم نظیر چای و قهوه بکار گیری می گردد .

این محصول از محلول آب و شکر حرارت خورده حاصل می شود که جهت عطر و طعم دادن به آن از  گیاهانی نظیر زعفران نیز استفاده می شود و با قرار دادن بر روی نخی از جنس پنبه و مهلت دادن جهت سرد شدن و تشکیل بلور ، شاخه نبات بدست می آید .

شاخه نبات زعفرانی

قیمت شاخه نبات زعفرانی

شاخه نبات با توجه به اینکه به صورت ساده ، زرد یا زعفرانی باشد قیمت های مختلفی به خود می گیرد ، هم چنین حجم و میزان سفارش ، فله یا بسته بندی بودن نبات نیز از عوامل تاثیر گذار در تعیین نرخ آن می باشد .

شرایط تورمی و نوسانات اقتصادی هم از موارد دیگری است که در تعیین قیمت شاخه نبات زعفرانی اثر خود را دارد و بدین ترتیب بر اساس نرخ روز محاسبه و تعیین می شود .

قیمت شاخه نبات زعفرانی

خواص نبات زعفرانی

نبات و همچنین نبات زعفرانی دارای خواص متعددی می باشد که در ذیل به چند نمونه از آن اشاره می کنیم :

همانطور که می دانیم نبات زعفرانی از ماده ای به نام ساکارز ساخته و خواص ضد نفخ و نرم کنندگی و یبوست زدا داشته و نسبت به قند دارای طبع گرم تری می باشد .

اگر نبات را حرارت زیادی بدهیم به ماده ای به رنگ قهوه ای سوخته تبدیل شده که برای درمان اسهال موثر می باشد .

هم چنین مزه مزه کردن نبات زعفرانی به مانند آبنبات در از بین رفتن سرفه و درد و خِس خِس سینه تاثیر گذار می باشد .

استفاده از نبات زعفرانی با چای موجب از بین رفتن خستگی و خواب آلودگی شده و نشاط آور می باشد .

افرادی که به دل درد و معده درد دچار می شوند مقداری نبات زعفرانی را در آب جوش حل کرده و میل نمایند که در تسکین و رفع آن بسیار موثر می باشد .

خواص نبات زعفرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما