نبات ثامن
خانه / نبات / شاخه نبات / زعفرانی / قیمت شاخه نبات زعفرانی کیلویی در اصفهان

قیمت شاخه نبات زعفرانی کیلویی در اصفهان

قیمت شاخه نبات زعفرانی کیلویی در اصفهان به دلیل اینکه اصفهان یکی از مراکز و نقاط مهم در تولید انواع نبات فله و کیلویی از جمله شاخه نبات زعفرانی است پایین تر از جاهای دیگر می باشد .

قیمت شاخه نبات زعفرانی

قیمت شاخه نبات زعفرانی کیلویی به طور معمول بیشتر از انواع نبات شاخه دیگر می باشد علت این امر را می توان به دلیل استفاده از عصاره و رنگ گل زعفران دانست که گیاهی ارزشمند و گران قیمت می باشد و کاربرد و ترکیب آن در هر محصول غذایی و خوراکی هم چنین نبات و شاخه نبات باعث بالاتر رفتن قیمت آن می گردد .

قیمت نبات کیلویی و فله

قیمت نبات کیلویی و فله پایین تر از قیمت نبات به صورت بسته بندی شده و تعداد مانند نبات کادوئی است زیرا :

  • یکی از علت های این امر آن است که نیروی تولیدی وقت زیادی را که در تهیه و درست کردن نبات های بسته بندی شده یا کادوئی صرف می کند در آماده سازی نبات کیلویی و فله صرف نمی کند .
  • هم چنین در نبات کیلویی و فله نحوه چیدمان و مرتب قرار دادن نبات ها ملاک و حائز اهمیت نیست ، در حالی که در نبات های بسته بندی شده و همین طور نبات های کادویی این امر جزء ملزومات است .
  • کیفیت کار در نبات کیلویی و فله در مقایسه با نبات هایی که به سبک بسته بندی یا کادویی هستند پایین تر است .
  • نوع مشتری های نبات کیلویی و فله با مشتریان نبات های بسته بندی شده و کادویی متفاوت است . در نبات های کیلویی و فله خریدار نبات ، بطور معمول محصول را به صورت عمده و با وزن بالا می خواهد و در اکثر اوقات کیفیت نبات برایش اهمیتی ندارد ولی در نبات های بسته بندی شده و کادویی مشتری کار را بیشتر به صورت خرده و جزئی ولی با کیفیت بالا می خواهد .
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش نبات مشهد

فروش انواع نبات مشهد

نبات مشهد از نظر ویژگی های کیفی در سطح کشور و حتی جهان زبان زد …

دیدگاهتان را بنویسید